Tillt

Usługi hydrauliczne

Instalacje hydrauliczne

INSTALACJE
INSTALACJE HYDRAULICZNE

Budujesz dom i potrzebujesz fachowca, który zajmie się montażem całej instalacji hydraulicznej? Nie musisz więcej szukać. Już go znalazłeś!

Firma Tillt Kraków zajmuje się kompleksową budową, przebudową i naprawą instalacji hydraulicznej.

naprawa instalacji wod-kan

Możesz skontaktować się z hydraulikiem Dawidem Orłowskim także wówczas, gdy planujesz przebudować lub rozbudować instalację hydrauliczną. Fachowiec służy pomocą na terenie całego miasta Kraków także osobom, które borykają się z wszelkimi awariami instalacji hydraulicznej.

Zakres usług Tillt Kraków:

 • montaż instalacji hydraulicznej w nowym domu lub mieszkaniu

  – polega na zamontowaniu i połączeniu wszystkich złączek, rur, kolanek oraz podłączeniu do instalacji hydraulicznej armatury (bateria wannowa, zlew, kabina prysznicowa. brodzik, wanna). Montaż nowej instalacji hydraulicznej musi być wykonany w sposób, zapewniający odpowiednie spadki do przepływu wody oraz do samooczyszczania się instalacji.

 • przebudowa starej instalacji hydraulicznej w budynkach mieszkalnych

  – w zakresie usługi jest wymiana uszkodzonych i skorodowanych rur,

 • demontaż starej instalacji hydraulicznej i zamontowanie całkowicie nowej

  – zdemontowanie starych żeliwnych rur wymaga umiejętności i siły. W dodatku trzeba bardzo uważać przy demontowaniu rur tuż przy samym przyłączu. Nie można go uszkodzić, jeśli ma być wykorzystane do podłączenia nowej instalacji hydraulicznej.

 • przegląd instalacji hydraulicznej

  – dbanie o regularne przeglądy instalacji jest obowiązkiem właściciela nieruchomości. Zaniechanie może nieść za sobą poważne konsekwencje. Lepiej bowiem w porę znaleźć usterkę niż reagować dopiero, gdy woda zalewa sąsiadowi mieszkanie,

 • wymiana pionów instalacyjnych

  – fachowy montaż jest niezbędny, aby uniknąć przecieków i awarii. Pion instalacyjny powinien być wykonany w taki sposób, aby korzystanie z niego nie powodowało niepotrzebnych hałasów

Oferta firmy jest bardzo bogata. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnego hydraulika, który zrealizowałby nawet najbardziej niestandardowe zlecenie, zadzwoń do Tillt Kraków.

tel. 780 638 233